top of page

5.12.2017

Nebýt pomoci dobrých lidí ze společnosti Život dětem, Jindříšek by pravděpodobně nemohl absolvovat neurorehabilitaci v Centru Hájek a stále by čekal na kočárek, který mu pomůže zachovat správné držení těla při výletech. Tyto řádky proto patří jim...

27.11.2017

Dvouměsíční trápení konečně skončilo. Zoufalé období, kdy se náš život točil jen kolem rýmy, odsávačky, kašle, horečky, růstu zubů, ATB...

Už jsem si ani nemyslela, že odjedeme. První odklad termínu, druhý odklad... a popravdě - nebýt tady teď, tak už se asi tento rok do pořadníku nevejdeme. Takže jsme poslední příležitost chytli za pačesy a nehodlali jsme ji pustit.

Rehabilitace v Centru Hájek pro nemoc odložena!

8.10.2017

Touto dobou jsme už měli být na cestě do Centra Hájek. Bohužel se nám tu usadil bacil, který nás trápí už přes dva týdny a skončili jsme na antibiotikách. Neurorehabilitace se tedy odkládá na listopad. Tak snad tehdy už budeme zdraví a budeme moci vyrazit za dalším rehabilitačním dobrodružstvím.

19.9.2017

Nechce se nám ani věřit, ale opravdu je to tak! Nejen, že se během focení vybrala částka převyšující 12000 Kč, na sbírkovém účtu k dnešnímu dni je částka převyšující 17000 Kč - v součtu tedy více jak 29000 Kč! Neuvěřitelné! Všem moc děkujeme. Sbírka dále pokračuje a v případě, že se vybere více, jak potřebných 30000 Kč, bude přebytek použit k úhradě další z cyklu neurorehabilitací.

18.9.2017

Všichni tak trochu doufáme a věříme v to, že můj příběh bude pohádkou se šťastným koncem. Ale jak se říká, i tomu štěstí se musí jít naproti - a kde jinde by to mělo platit víc, než v samotném městě pohádek - Jičíně. Pokračování zde.

11.9.2017

Naše první neurorehabilitace na klinice Axon v Praze byla plná očekávání… nový přístup, noví lidé, nové prostředí. Vše ale bylo moc fajn. Fyzioterapeut David byl super. Člověk na pravém místě s úžasným přístupem k dětem. Jindříšek byl po dvou dnech „zkrocen“ a plakal opravdu jen při cvicích, při kterých bychom brečeli taky... více zde.

bottom of page